Partnerské agentury

Václav Kořínek dlouhodobě spolupracuje s následujícími profesionálními agenturami pořádajícími kulturní, společenské, vzdělávací a zážitkové akce:

Vzdělávací agentura Asteria

Vzdělávací agentura především pro pedagogy a management...

web: Vzdělávací agentura Asteria

SUNDISK

Produkční agentura pořádající sportovní a kulturní akce, indoor a outdoor firemní akce a teambuilding s bohatými zkušenosti v event marketingu.

web: Firemní akce SUNDISK

Signum

Agentura Signum se zaměřuje na osobní rozvoj jednotlivců a teamů, firemní vzdělávání a koučování. Nabízí širokou paletu originálních kurzů týmové spolupráce a posílení týmového ducha: teambuilding a teamspirit. Realizuje také adaptační kurzy pro školy.

web: Agentura Signum

Linka důvěry SOS Mladá Boleslav

Linka důvěry SOS působí ve smyslu léčebně preventivní péče. Poskytuje pomoc lidem, kteří se dostali do náročné životní situace, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami, někdy se nacházejí v ohrožení života či zdraví.
Pomoc je poskytována ve formě telefonické krizové intervence a odborného sociálního poradenství, psychoterapie, relaxace. Někteří klienti využívají možnosti anonymity. Nejčastěji se se sem obracejí klienti s problematikou manželskou, rodinnou, partnerskou, sociální, drogových a jiných závislostí, zdravotní, pracovní, výchovnou. Dále je zde možnost ve spolupráci s Centrem psychoterapie konzultace s psychiatrem. Spolupracujeme s dalšími potřebnými institucemi a odborníky.

Kontakt: 326 741 481 NONSTOP | Václavkova 950, Mladá Boleslav