Tara Proces

Tara proces

Tara Proces je krásný prostředek svépomoci, který vám prostřednictvím zahlédnutí minulých zkušeností umožní lépe rozpoznat smysl života v současnosti. Za účasti zkušeného lektora, máte možnost v týmu vycestovat do jádra planety a v jejím žáru zanechat vše, či alespoň část bloků, které přímo souvisí s vaší minulostí.

V západních kulturách je patrné, jak mnoho fyzických i psychických onemocnění vzniká v důsledku ztráty dynamického spojení mezi lidmi a jejich Zemí. Ztratili jsme vědomý kontakt nejen s naším životem, vnějším prostředím, ale i s vlastním tělem. U mnoha přírodních národů toto spojení zůstalo zachováno, je praktikováno a chápáno jako nedílná součást fyzického života. Znovunalezení tohoto spojení je jádrem Tara Procesu.

Tara Proces

je přístup, ve kterém se snoubí moudrost Východu a Západu, tradičního vědění i současných poznatků, není závislý na víře, dogmatu, přesahuje čas a prostor.

Tara Proces

Léčení těla i mysli

Jedná se o proces orientovaný na léčení těla, způsobem, který současně reflektuje tělo na úrovni fyzické i úrovních jemných energií a moudrosti věků. Ukáže vám, jak vaše tělo ukládá a přetváří bolest, jak vytváří nemoci a jak je lze uzdravit.

V TARA Procesu máte příležitost poznat své tělo takové, jaké je – tvůrčí a geniální, můžete jej znovuobjevit, na cestě do dávného poznání, ve spojení s moudrostí Matky Země.

Hledání sebe sama

Umožňuje nám získat zkušenost s mnoha rozměry našeho bytí, původní a všudepřítomnný vnitřní čas – vždy a všude. Je to spíše cesta ke hledání sebe sama, než k formulaci strategických cílů uspěchané doby. Právě proto Tara Proces podporuje tvůrčí síly a rozvíjí tvořivou ženskou energii. Vede nás k naší podstatě, vede nás ke schopnosti zahlédnout a realizovat naše životní poslání.

Semináře Tara Proces

Semináře pořádáme pro omezený počet zájemců. Pro optimální průběh procesu je ideální počet 15-20 účastníků.

Po úspěšných víkendových seminářích Tara Procesu v Prachaticích jsme na podzim 2012 uspořádali tento sebeozdravný víkendový seminář v Prachaticích a Liberci.

Reflexe jednoho z účastníků Tara Procesu, jak jsme ji nalezli na netu: Tara Proces v Čechách. Jen pro upřesnění, Tara Proces je individuální zkušenost, proto každý má zcela jiné prožitky.

Termín nejbližšího semináře

23.-25. března 2018 - Taraproces Praha
13.-15. dubna 2018 - Taraproces Frýdlant

 

„Po zkušenostech s Tara-Procesem jsem přesvědčen, že se jedná o opravdový dar v podobě ohně, který se může rozhořet v každém hledači, v každém člověku, který chce se svým životem hnout směrem kupředu a být sám sobě i druhým oporou.“

Václav Kořínek